Paykasa Para Yatırma - Paykasa Para Yükleme | Paykasa.NET

PAYKASA PARA YATIRMA

paykasa_para_yatirma

Günlük hayatımızın bir parçası olan internet üzerinden artık bütün alışveriş ve ödeme işlemlerimizi gerçekleştirebilmekteyiz. Fakat bu ortamda kimi zaman kişisel bilgilerimizin ve banka bilgilerimizin güvenliğinin tehlikeye düşebildiği durumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. İşte tam da bu noktada Paykasa devreye giriyor ve güvenliğimizin ihlal edilmesinin önüne geçiyor.

İnternet üzerinde çok fazla oyun sitesi bulunmakta ve bunların sayısı her geçen gün hızla artmaya devam etmektedir. Bu sitelerin hangisinin güvenilir olup hangisinin olmadığını anlayabilmek gerçekten oldukça zor. Bu siteler üzerinden hesaplarımıza para yatırmak istediğimizde kimi zaman hesap bilgilerimizin güvenliği tehlikeye girebiliyor. Ön ödemeli online kolay Paykasa kart ile bu tür tehlikelere karşı kendimizi koruyarak, güvenli bir şekilde ödemelerimizi gerçekleştirebiliyoruz.


Paykasa para yatırma sistemi ile banka hesap bilgilerinizi alışveriş siteleri ile paylaşmadan Paykasa ile alışveriş yapılan siteler üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa sistemi ile satın almak istediğiniz Paykasa kart paketini seçerek, 16 haneli kart kodunuza sahip olabilir ve bu kodunuzu alışveriş ve oyun sitelerinde güvenli ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bütün Dünya’da kullanımı oldukça yaygın olan Paykasa kart ile sizler de internette tüm alışverişlerinizi ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok alışveriş ve oyun sitesinde en çok tercih edilen para yatırma sistemi olarak Paykasa kart sizin de hayatınıza girdikten sonra en çok kullanacağınız güvenli bir ödeme sistemi olacaktır.

Paykasa Para Çekme


Sitemiz üzerinden Paykasa kartın satın alım işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz gibi kartınız ile Paykasa para çekme işlemi de yapabiliyorsunuz. Online alışverişlerinizi gerçekleştirdiğiniz site size Paykasa ile ödeme yapmış, alışverişlerinizden elde ettiğiniz kazanç Paykasa olarak elinize geçmiş, veya satın aldığınız Paykasa kartlarınızı kullanmayıp nakite çevirmek isteyebilirsiniz. Şimdi Paykasa kartlarınızı hızlı, güvenli ve en avantajlı şekilde sitemiz üzerinden nakite dönüştürebilirsiniz. Paykasa para çekme işleminiz çok basit, oluşturduğunuz üyelik hesabınızdan hesap numaranızı, kart değerinizi ve kart kodunuzu bize bildirmeniz yeterli. Ardından en kısa süre içerisinde Paykasa bozumunuz gerçekleştirilip nakit ödemeniz hesabınıza yatırılacaktır.


Paykasa Para Yükleme


Satın aldığınız Paykasa kartınızın 16 haneli kodu ile dilediğiniz oyun sitesindeki hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Paykasa para transferi sayesinde normal bir kredi kartından çok daha güvenli ve hızlı şekilde para transferi yapabilirsiniz. Paykasa kart sahibi olmak sadece birkaç dakikanızı alacaktır. İşlemler sonucunda havale ve EFT ile ödemenizi gerçekleştirerek ön ödemeli kartınızı alabilirsiniz. Paykasanın para transferi seçenekleri birçok oyun sitesinde size kolaylık ve güvenlik sağlayacaktır. Paykasa kart alarak, online Paykasa kartınıza yatırmış olduğunuz limit kadar harcama yapabilirsiniz. Paykasa kart ile harcamalarını yaparken internet dünyasının kapıları sizlere güvenli bir şekilde açılacaktır.

Paykasa ülkemizde ve Dünya’da yaygın şekilde kullanılmakta olup kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam eden bir ödeme sistemidir. Sizler de bu ödeme sistemini kullanmaya başlayarak yeni nesil güvenli ödeme sistemine sahip olabilirsiniz. Paykasa kart, internetteki dolandırıcılıklardan ve suiistimallerden sizleri korumak için icat edilmiş yeni nesil online karttır. Paykasa karta sahip olarak online uygulama ve web sitelerinin tehlikelerinden arınıp güvenli ödeme kolaylığını yaşayabilirsiniz. Bir çok oyun ve bahis sitesi Paykasa para transferine imkan tanıyarak kullanıcılarına hizmet vermektedir. Paykasa kartınızın limiti tükendiğinde tekrar hızlı bir şekilde kolay Paykasa kartınıza sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz Paykasa kartı kullanmak için geç kalmayın, internet dünyasında kişisel bilgilerinizi ve hesap bilgilerinizi koruma altına alarak alışverişlerinizi gerçekleştirmeye başlayın.


Paykasa ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?


Online alışverişlerinizi tamamen güvenli hale getirebilmek için Paykasa sanal kartınıza sahip olabilirsiniz. Paykasa kart, kullanıcılarına online alışverişlerinizde tamamen güvenli, hızlı ve kolay bir hale getirmek için siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Paykasa kartınız ile işlem yapabilmeniz için güvenlik sebebiyle mutlaka üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi oluşturmanızın ardından üye hesabınızda bulunan “Satın Al” butonunuzdan ilerleyerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kartınızı satın alabileceğiniz ön ödeme yöntemleriniz ise; Hızlı Banka Havalesi veya Anında Bankacılık yöntemleri şeklindedir. Bu yöntemlerimiz üzerinden sorunsuz işlem yapabilmeniz adına uygulamanız gereken işlem adımlarınızı haftanın her günü 7/24 sitemiz üzerinden Canlı Destek hattımıza bağlanarak detaylı şekilde öğrenebilir ve işlemlerinizi kolaylaştırmak için yönlendirme talep edebilirsiniz.

Satın Al