Paykasa Kart ile Güvenli Alışveriş | Paykasa.NET

PAYKASA GÜVENLİ Mİ?

guvenli_paykasa_kart

Güvenilir ve hızlı kullanımıyla ön ödemeli sanal kart Paykasa ile internette ödemelerinizi yapmak artık çok kolay. Ülkemizde de oldukça yaygınlaşmaya başlayan ve birçok firma aracılığı ile internet kullanıcılarına sunulan Paykasa internet ortamlarındaki ödemelerinizi güven içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün. Komisyon farkının çok az olması ve bahis sitelerinde ödeme seçenekleri arasında bulunması Paykasa kart kullanımını avantajlı bir ödeme yöntemi yapmaktadır. Paykasa kart yöntemi hakkında yeterli bilgisi olmayanlar bunun güvenilir olup olmadığını sorgulamaktadır. Online alışverişlerin Dünya’da yaygınlaşması ve hayatımızın içinde olması bu ortamı kötü niyetli insanların suiistimaline de açık kılmaktadır. Paykasa kart da tam bu noktada devreye giriyor ve her türlü dolandırıcılık ve suiistimali engellemek için ortaya çıkıyor. Alışveriş sitelerinde güvenliğinizi sağlamanın yanında Paykasa kartlarınızı güvenli Paykasa siteleri ile temin etmeniz de önem taşımaktadır. Paykasa resmi bayi olarak ilk amacımız güvenli online alışveriş imkanını sizlere sunmaktır.


Paykasa kart ile kredi kartının farkından söz ederek sizleri güvenilir paykasa hakkında biraz daha aydınlatmak istiyoruz. Öncelikle Paykasa kartın, normal kredi kartından daha ileri seviyede bir ödeme sistemi olduğunu söylemeliyiz. Kredi kartınız ile alışveriş ya da ödeme yaparken internet üzerinde bütün kredi kartı bilgilerinizi alışveriş siteleri ile paylaşmanız gerekmektedir ve bu bilgiler kötü niyetli kişilerin eline geçtiği takdirde bütün kredi kartı hesabınızın ele geçirilmesi gibi kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Fakat Paykasa kartınız içerisinde sadece ön ödemesini yaptığınız tutar kadar limite sahip olmaktadır. Yani bu durum sizin kredi kartınızı ve hesabınızı korumaya alan bir sistem oluşturmaktadır. Paykasa kart sanal bir karttır ve satın aldığınız kartın size verilen 16 haneli kodu ile ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Size sunulan 16 haneli kodun yasa dışı yollarla ele geçirilmesi ya da tesadüfen bulunabilmesi mümkün değildir. Paykasa kart kodunuz şahsınıza ait ve tek kullanımlıktır. Buna ek olarak normal kredi kartlarında olduğu gibi son kullanım tarihi ve 3 haneli CVV kodu desteği de kullanıcılar için güvenlik sağlanmaktadır.


Paykasa Kart ile Güvenli Alışveriş


Tekrar belirtmek gerekirse Paykasa kart ile ödeme ve alışveriş yapmak son derece güvenlidir. Bu sistem sizlerin kişisel bilgilerini güvende tutmak için hazırlanan bir sistemdir. Güvenli Paykasa kart sahibi olmak için satın almak istediğiniz kartı seçerek EFT ya da havale yoluyla ön ödemenizi gerçekleştirip anında Paykasa kartınızı temin edebilirsiniz. Paykasa kart ile dolandırıcıların tuzaklarından şahsınıza ait bilgileri koruyabilirsiniz. Paykasa kart, Euro bazında belirlenen miktarlarda TL olarak ödeme ile satın alabileceğiniz şekilde hizmet vermektedir. Paykasa kartınızı almak için gerçekleştireceğiniz ödeme de cüzzi bir komisyon ücreti bulunmaktadır. Paykasa kart ile kredi kartınız olmasa bile internetten alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kart, bütün internet kullanıcılarını düşünerek İngiltere merkezli hizmet veren online ödeme yöntemidir. Güvenilir hizmet ve online alışveriş için Paykasa kartı tercih edenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Siz de Paykasa hizmetinden faydalanarak güvenli ve hızlı alışveriş imkanına kavuşun.


Güvenilir Paykasa Bayi

Birçok Paykasa bayi ile karşılaşabilirsiniz ama güvenilir Paykasa bayi arıyorsanız, öncelikle Resmi Paykasa Bayi olmasına ve sizin taleplerinizi titizlikle karşılaşmaya çalıştığına dikkat etmelisiniz. Biz Resmi Paykasa Bayi olarak, sizlerin Paykasa hakkında talep ve önerileriniz doğrultusunda, sitemizi ziyaret ettiğiniz andan itibaren Paykasa’ya dair her konuda sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz Paykasa Canlı Destek hattımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. İnternet üzerinden ön ödemeli bir karta sahibi olmak üzerine kuşkularınız veya merak ettiğiniz sorular varsa canlı destek hattımıza 7/24 sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Resmi Paykasa Bayi olarak sizleri Paykasa kart dünyasına bekliyoruz.

Satın Al