Hakkımızda | Paykasa.NET

HAKKIMIZDA

Sektörde ismini duyurmuş olan firmamız ve uzman kadromuz ile 2014 yılından beri sizlere online ödemelerinizi güvenle gerçekleştirmeniz için hizmet vermekteyiz. İnternet dünyasında güvenliğinizi sağlamanın yanında, her zaman yeniliklere ve gelişime açık yapımız ile sizlere en iyi hizmeti sunma hedefindeyiz. Paykasa resmi bayi olarak, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Gelecek yıllarda da ara vermeden devam edem gelişimimizle sizlerin yanında aynı vizyon ve misyon çerçevesinde hizmet veriyor olacağız.


Paykasa resmi bayi olarak, satın alacağınız kartları en uygun fiyatlarla en güvenli şekilde sizlere ulaştırmak hedefindeyiz. Paykasa Kart, ön ödemeli sanal kartlar arasında en yaygın kullanılan marka olarak sizlere hizmet vermektedir Paykasa ile online alışveriş sitelerinde, oyun platformlarında ve uygulama marketlerde alışverişlerinizin ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Hatırlatılması gereken bir nokta da şudur ki; Paykasa asla yasal olmayan siteler üzerinde asla kullanılmamalıdır. Kartınızı T.C. kanunlarının izin verdiği tüm alışveriş ve oyun siteleri, uygulama marketleri üzerinde ödeme gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Müşteri gizliliği gereği, bizlerle paylaşacağınız kişisel bilgilerinizin herhangi bir üçüncü kişiyle paylaşılmayacağının garantisini sizlere vermekteyiz. Tarafımızla paylaşacağınız bilgiler gizli güvenliğiniz gereği gizli tutulmaktadır.

Satın Al