Paykasa Fiyatları - Paykasa Kart Satış Fiyatları | Paykasa.NET

PAYKASA KART FİYATLARI

EURO TL
10 € / 55.0 TL CANLI DESTEK
15 € / 80.0 TL CANLI DESTEK
20 € / 105.0 TL CANLI DESTEK
25 € / 125.0 TL CANLI DESTEK
30 € / 150.0 TL CANLI DESTEK
50 € / 250.0 TL CANLI DESTEK
60 € / 295.0 TL CANLI DESTEK
70 € / 340.0 TL CANLI DESTEK
80 € / 385.0 TL CANLI DESTEK
100 € / 480.0 TL CANLI DESTEK
150 € / 720.0 TL CANLI DESTEK
200 € / 960.0 TL CANLI DESTEK
250 € / 1200.0 TL CANLI DESTEK
500 € / 2400.0 TL CANLI DESTEK
1000 € / 4800.0 TL CANLI DESTEK
3000 € / 14400.0 TL CANLI DESTEK
5000 € / 24000.0 TL CANLI DESTEK
paykasa_fiyatlari

Paykasa kart sahibi olarak internetteki ödemelerinizi güven içinde, hızlı ve avantajlı bir şekilde gerçekleşebilirsiniz. Dünyanın her yerinde internet kullanıcıları tarafından yaygın olarak tercih edilen Paykasa kart sayesinde, online alışverişlerinizde banka ve kredi kartı bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmaya son. Paykasa kart resmi bayi olarak, güvenli alışverişin adresi Paykasa kartlarınıza en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Paykasa kartlarınız, Euro değerine sahiptir ve TL olarak ödemesi gerçekleşmektedir. Paykasa kart fiyatları, güncel kur baz alınarak finans birimimiz tarafından belirlenmektedir. Paykasa kartı siz müşterilerimizin bütçe ve ihtiyaçları doğrultusunda sizlere 10Euro’dan başlayıp 500Euro’ya kadar olan paketler halinde sunmaktayız. Tek seferde en az 10Euro, en fazla 500Euro değerinde kartlarımızdan temin ederek alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa fiyat politikamızda komisyon ücretleri çok cüzzi olarak yer almaktadır. Fiyatları sizler için avantajlı ve güncel kura göre şeffaf şekilde belirlenen Paykasa kartlarınızı, Hızlı Banka Transferi ve Anında Bankacılık ödeme yöntemlerinden biriyle veya atmler üzerinden gerçekleştireceğiniz kartlı/kartsız, havale/ eft ödeme seçeneklerinden biriyle hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten kısa bir süre sonra şahsınıza ait, tek kullanımlık, 16 haneli Paykasa kart kodunuza hesabınızdan ulaşabilir, alışveriş gerçekleştirmek istediğiniz platformlarda bu kodu kullanabilirsiniz. Paykasa kart kullanımına geçtikten sonrasında bu zamana kadar neden beklediğinizi kendinize soracaksınız. Paykasa kart online alışverişten vazgeçemeyenlerin hayatını kolaylaştıran, hızlı ve güvenli ödeme sistemi olarak size hizmet vermeye devam ediyor.

Paykasa kart fiyatlarımız şu şekildedir

Paykasa Fiyatları Değişir Mi?

Paykasa fiyatları nasıl belirlenir ve değişiklik gösterir mi soruları siz müşterilerimiz tarafından sıklıkla merak edilen bir konudur. Paykasa kart fiyatları güncel döviz kuru üzerinden belirlenmektedir. Güncel kur üzerindeki hareketlilik Paykasa kart fiyatını etkilemektedir. Fiyatlarımızdaki değişim Euro’nun değer kazanıp, kaybetmesine endekslidir. Sizlerin de bildiği üzere Euro’nun güncel kur değişimlerinde büyük farklar bulunmamaktadır ve bu sebepten Paykasa kart fiyat listesinde de büyük değişiklikler gerçekleşmemektedir. Güncel kur hareketliliği dışında Paykasa kart fiyatlarını etkileyen başka bir değişken bulunmamaktadır.

Paykasa kartlarınızı ihtiyacınız doğrultusunda belirlediğimiz paketlerden birini seçip, TL karşılığı ödemesini gerçekleştirerek güvenli, hızlı ve kolayca online alışverişlerinizde temin edip kullanabilirsiniz.