Paykasa Hakkında Sıkça Sorulan Sorular | Paykasa.NET

Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa.NET'te satışa sunulan ürünler, online oyunların epin numaralarıdır.
Ödeme işleminiz kontrol edildiğinde onaylanmasının hemen ardından ürününüzü üye hesabınızdan alışverişlerim sekmenizden görebilirsiniz
Evet yaş sınırı vardır. Müşterilerimizin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
7/24 hizmet vermekteyiz.
Ürünü hemen kullanmak zorunda değilsiniz. Kartınızı 1 yıl içerisinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Satın alma işleminizi hızlı ve güvenilir olarak canlı destek bölümünden yapabilirsiniz. Dilerseniz aldığınız epini alışverişlerim sekmesinden görebilirsiniz.
Kişisel bilgileriniz asla üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
Ödeme yapacağınız web sitesine üyelik girişi yaptıktan sonra, ödeme seçeneklerinden bizden aldığınız ürünü seçtiğinizde ödeme ekranı açılacaktır. Ödeme ekranına digital epin kod bilgilerini girerek ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Epin kodları ile ödeme kabul eden siteler kartınızdaki bakiyeyi tek seferde tahsil eder.
İlk olarak; epin değeri, epin kodu rakamları gibi kod bilgilerinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Epin kullanmak istediğiniz sitede teknik bir arıza olabilir. Hata almaya devam ediyorsanız bizimle iletişime geçtiğinizde epin sağlayıcı kuruluştan detaylı inceleme yapmaları bildirimi gönderebiliriz. Epinin hatalı olması durumunda size yeni epin sağlanır. Epinin sizin işleminizde kullanılmış olması durumunda epin sağlayıcı kuruluştan detaylı kullanım bilgisi gelecektir. Bu bilgiler ile epin kullandığınız siteden kontrol etmelerini ve bakiye güncellemenizi yapmalarını isteyebilrisiniz.
Epin dolandırıcıları kurdukları sahte siteler üzerinden satış yapmaktadırlar. Müşteriler ödeme yaptıktan sonra yetkililer ya telefonlara bakmıyor ya da siteyi kapatıyorlar. İşte bu gibi sorunlarla mücadele edebilmeniz için yapmanız gereken epin almadan önce site ile iletişime geçmek olmalıdır. Tüm merak ettiklerinizi yetkililere sorarak size güven verip vermediklerini teyit etmelisiniz.