Paykasa kart nedir? - Paykasa nerelerde kullanılır? | Paykasa.NET

PAYKASA KART NEDİR?

paykasa_kart_nedir

Yeni nesil bir ödeme yöntemi olan Paykasa Kart ile online ödemelerimiz ve hesap bilgilerimiz güvence altına alınmış olur. Gelişen ödeme sistemlerine yeni bir boyut katan Paykasa Kart, ön ödemeli bir sanal karttır. İnternet hayatın her yanında artık bu kadar yaygın bir hal almışken, kuşkusuz ki bunu kötü niyetler için kullanmak isteyenler insanlarda türemektedir; fakat ön ödemeli sanal kartınız ile bütün riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. Kullanıcıların büyük kısmı alışveriş gerçekleştirmek istedikleri sitelere güvenemedikleri için kişisel ve hesap bilgilerini vermek istememektedir; tam da bu noktada ödemelerinizi gerçekleştirmenin hızlı ve güvenli bir yolu olarak Paykasa kart hayatınıza giriyor. Paykasa, kredi kartından farklı olarak kartınızı alırken gerçekleştirdiğiniz ön ödeme miktarı kadar limit sahibi olmasıdır. Kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmaya gerek kalmadan sahip olduğunuz kartınızla güvenli bir şekilde alışverişlerinizin ödemelerini gerçekleştirebilir, bahis sitelerinde oyun oynayabilirsiniz.


Avrupa’da çok uzun süredir yaygın olan Paykasa kart kullanımı ülkemizde de son yıllarda sıklıkla tercih edilen, güvenli bir ödeme yöntemi olmaya başlamıştır. Güvenilir, hızlı ve yeni nesil diye nitelendirebileceğimiz bu ödeme sistemi hayatınıza girdikten sonra internet artık sizin için daha özgürce vakit geçirebileceğiniz bir ortam haline gelecektir. Paykasa kart, alışveriş gerçekleştirirken kredi kartı veya banka kartı gibi hesap bilgilerini içeren ödeme yöntemlerini kullanmak istemeyen veya banka kartlarına sahip olmayan müşterilerimiz için son derece kullanışlı bir hizmet sunuyor. Paykasa kart ile internette vakit geçirirken kişisel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesinden tedirginlik duymadan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size internette doyasıya oyun oynama, alışveriş yapma ve vakit geçirme özgürlüğü sağlayacak olan ön ödemeli sanal kartınıza sahip olduğunuz andan itibaren, bu zamana kadar bu sistemi neden kullanmadığınızı kendinize sorar olacaksınız. Tüm Dünya’da gittikçe yaygınlaşan güvenilir ön ödemeli online ödeme sistemi, size normal bir kredi kartından çok daha fazlasını sunuyor. Yakın gelecekte çok büyün bir çoğunluğun internet üzerinde tek ödeme tercihi olacak olan Paykasa kart üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet veriyor.


Paykasa kart nerelerde kullanılır?


Paykasa kartınızı internette bütün ödemelerinizde ve alışverişlerinizde normal bir kredi kartı kullanır gibi kullanabilirsiniz. Paykasa alışveriş siteleri üzerinden almış olduğunuz ön ödemeli online kartınız ile rahatça alışveriş yapabilir, oyun sitelerinde hesap bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmadan gönül rahatlığı ile ödemenizi yaparak oyun oynayabilirsiniz. Normal bir kredi kartının kullanım alanı ne kadar genişse Paykasa kartın da kullanım alanı en az o kadar geniş durumdadır. Kredi kartından tek farkı, daha güvenli, daha hızlı ve daha pratik olmasıdır. Alışveriş siteleri, oyun siteleri ve diğer bütün uygulamalar için Paykasa kart kullanılması tavsiye edilen bir ödeme biçimidir. Ön ödemeli sanal kartınız size internetin bütün kapılarını en güvenli biçimde açacak ve internetin keyfini doyasıya çıkartmanızı sağlayacaktır.

Satın Al