Paykasa nedir? ­ Paykasa ne işe yarar? | Paykasa.NET

Paykasa Nedir?

paykasa_nedir

En kısa ve anlaşılabilir şekilde ifade etmek gerekirse eğer Paykasa için en güvenli online ödeme sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Ön ödemeli sahip olunan Paykasa kart ile yapmış olduğunuz kadar harcama gerçekleştirir ve normal kredi kartının aksine paranız ve bilgileriniz güvende kalır. Paykasa kart sizi internetteki kötü niyetli kişilerden korumak için çalışan bir online kredi kartı sistemidir ve son derece güvenlidir. Artık hayatımızın her alanına hakim olan internet, kuşkusuz ki olmazsa olmazımız haline geldi. Günlük hayatımıza dair bütün işlerimizi yürütebildiğimiz internet son yıllarda alışveriş ve ödeme yapmak gibi kredi kartımızla sıklıkla işlemler yaptığımız bir platform oldu. Fakat kötü niyetli kimseler ya da güvenilir bulamadığımız web siteleri ve uygulamaları yüzünden internet üzerinden ödeme yaparken işlemlerimizin daha emniyetli ve hızlı şekilde gerçekleşmesini isteriz. Ve tam da bu konuda Paykasa bizlere online ve güvenli nakit kullanımı ile internet üzerindeki tüm alışverişlerimizde ödeme yapabilme olanağı sunuyor.


Paykasa kartı, kredi kartını veya banka kartlarını güvenlik açısından kullanmak istemeyenler ya da bu tür kartları olamayanlar kullanabilir ve internet üzerindeki tüm ödeme işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilir. Basit bir dil ile özetleyecek olursak; Paykasa kart bir ön ödemeli kredi kartıdır. Paykasa kartı normal kredi kartından ayıran fark ise önceden ödeme yaparak sahip olduğunuz ve yaptığınız ödemeyi harcadığınız online bir kredi kartı olmasıdır.


Paykasa ile internetten yapacağınız alışverişlerin dışında oyun sitelerinde güvenle ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yaptığınız kadar harcadığınız için bilgilerinizin ve paranızın güvende olduğunu bilerek oynadığınız oyunun tadını çıkartabilir, alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Yeni nesil ödeme sistemi olan Paykasa, günümüzde oldukça yaygın kullanılan bir ödeme sistemi olmayı başarıyor. Bununla da kalmayarak kullanıcılar her geçen gün bilinçlenmeye başlıyor ve Paykasa kullanıcılarının sayısı katlanarak artmaya devam ediyor. Yaygın kullanıcı sayısı ile Paykasa müşterilerine eksiksiz hizmet vermeye devam ediyor.


Paykasa Ne İşe Yarar?


Paykasa aracılığı ile internet üzerinden normal bir kredi kartı kullanıyormuş gibi güvenli ve hızlı alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oyun sitelerinde ödemelerinizi yaparken, hesap bilgilerinizi ve paranızı koruma altına alarak oyununuzu oynarken eğlenmekten başka bir şey düşünmezsiniz. Paykasa kartınızdaki yapmış olduğunuz ödeme tükendiğinde tekrar harcayacağınız ya da dilediğiniz kadar ödeme gerçekleştirerek, ödemesini gerçekleştirdiğiniz kadar harcar ve internetin kötü niyetli kişilerine karşı risk almamış olursunuz.


Paykasa satın al ve internette güvenli bir şekilde oyun oynayabilmenin tadını çıkart! Paykasa’dan ailenizin bireyleri için kart alabilir ve belirlemiş olduğunuz bütçelerde güvenli alışverişlerini gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz. Paykasa kart kullanıcılara bilgileriniz ve hesabınız güven içinde sizin belirlediğiniz ve ödediğiniz kadar harcama yapabilme imkanı sunuyor. Paykasa kart, ön ödemeli online bir kart olduğu için internet üzerindeki tüm harcamalarda normal bir kredi kartından çok daha güvenli olmaktadır.

Satın Al