Paykasa Kart Bozdurma - Paykasa Bozdurma Fiyatları | Paykasa.NET

PAYKASA KART BOZDURMA

paykasa_bozdurma

Paykasa, diğer ödeme yöntemlerine göre yaratmış olduğu farkla birçok internet platformunda, online alışverişlerinizde kendine yaygın bir şekilde kullanım alanı edinmiştir. Güvenli, hızlı ve avantajlı şekilde ödemelerinizi gerçekleştirmeniz için online alışverişlerinize dair her konuda yanınızdadır. Artık sitemizden kart satın almanın yanında Paykasa kart bozdurma işlemiyle kartlarınızı nakite dönüştürmek de mümkün.

Paykasa Bozdurma ve Çekme İşlemi


Paykasa kartlar, siz müşterilerimize sağladığı güvenli, hızlı ve avantajlı alışveriş fırsatlarının yanında artık nakit para ihtiyacınıza da cevap verebilmektedir. Online alışverişlerinizi gerçekleştirdiğiniz site size Paykasa ile ödeme yapmış, alışverişlerinizden elde ettiğiniz kazanç Paykasa olarak elinize geçmiş, veya satın aldığınız Paykasa kartlarınızı kullanmayıp nakite çevirmek isteyebilirsiniz. Paykasa ile para çekme işleminizi en güvenli ve hızlı şekilde sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


Paykasa Resmi Bayi olarak min.10€ ve üzeri kartlarınızı nakite çevirerek anında banka hesabınıza havale imkanı sunmaktayız. Paykasa ile para çekme işleminizi düşük bir komisyonla en hızlı ve güvenli şekilde sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


Paykasa kart bozdurma nasıl yapılır?

● Tüm satın alma ve bozum işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için sitemizden hızlı ve basit bir şekilde üyelik oluşturmanız gereklidir.

● Paykasa üyelik hesabınızdan, bankanızı seçip, şube kodunuzu ve IBAN numaranızı girerek hesap ekleme işleminizi gerçekleştirin.

● Sitemiz üzerinde BOZDUR kısmından, eklemiş olduğunuz banka hesabınızı ve kartınızın € cinsinden değerini seçip, sahip olduğunuz kart numaranızı girin. Ardından kısa bir süre içerisinde bozum işleminiz tamamlanıp, nakit paranız hesabınıza gönderilecektir.


7 gün 24 saat boyunca Paykasa Canlı Destek hattımız üzerinden, Paykasa’ya dair yaşayacağınız her problemde yardım alabilir, satın alma ve Paykasa kart para çekme işlemleriniz için yönlendirme talep edebilirsiniz. Tüm talep ve istekleriniz için canlı destek hattımız üzerinden ve [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Paykasa ile güvenli alışverişin ve Paykasa’nın ayrıcalıklarının keyfini yaşamaya devam edin.

Hemen Bozdur